نرم افزارهای تخصصی روان شناسی موسسه نگرش برتر

نرم افزار روانشناسی NEO

نرم افزار NEO محصول خاص و انحصاری نگرش برتر که فرم کامل ۲۴۰ سئوالی با یک پروفایل کلی و ۱۰ پروفایل ۲ بعدی و تفسیر کامل برای روانسنجی مشکلات روانشناسی می باشد.

نرم افزار روانشاسی MMPI

نرم افزار MMPI-2 با کلید اصلاح شده که توسط یکی از اساتیدی که در هنجار یابی آن شرکت داشتند.ایشان در اطلاح پروفایل آزمون با این موسسه همکاری داشتند.

نرم افزار روانشناسی استرانگ

نرم افزار رغبت سنج استرانگ ۲۹۰ سئوالی از بهترین نرم افزار های نگرش برتر سپاهان می باشد که در زمینه رغبت سنجی شغلی استفاده شده و شامل تفسیر کامل می باشد.

نرم افزار روانشناسی نرم افزار MBTI

نرم افزار MBTI (مایرز- بریگز)، از اولین تولیدات نگرش برتر می باشد که مورد استقبال روانشناسان و دانشجویان قرار گرفت و دارای فرم G با ۹۲ سئوال که علاوه بر پروفایل تفسیر کاملی هم ارائه می دهد.

نرم افزار روانشاسی ایناگرام (Enneagram 

نرم افزار ایناگرام از محصولات ویژه نگرش برتر است که برای اولین بار تهیه و تدوین شده است و بر اساس تئوری جدید روانشناسی طراحی تولید گردیده و در شخصیت شناسی مورد استفاده قرار می گیرد.

نرم افزار روانشاسی MBTI زوجی

نرم افزار مایرز-بریگز زوجی پس  از اینکه زوج آزمون دادند پروفایل مشترک ارائه می دهد و آنرا تفسیر می نماید. از این آزمون در زمینه شخصیت شناسی ازدواج و مشاوره ازدواج استفاده می شود.

نرم افزار روانشناسی سنجش هوش چندگانه گاردنر

نرم افزار سنجش هوش های چند گانه گاردنر ویژه کودکان و نوجوانان با پروفایل و تفسیر که شامل نظریه گاردنر بر پایه 8 نوع هوش مختلف می باشد.

نرم افزار روانشناسی میلون ۳

نرم افزار آزمون روانشناسی چند وجهی میلون 3 با تفسیر مقیاس های روایی.اولین نرم افزار آزمون میلون در ایران که توسط نگرش برتر تهیه و تولید شد.

نرم افزار روانشناسی کتل

نرم افزار آزمون روانشناسی ۱۶ عاملی کتل با تفسیر کامل
از محصولات برتر نگرش برتر که با همکاری روانشناسان و اساتید مطرح تهیه و تولید شد

نرم افزار جامع مشاور مدرسه

نرم افزار جامع مشاوره مدرسه پکیج کامل از تمام ابزار هایی مشاوره را که در مدرسه بدان نیازمند است را به مشاوران ارائه می دهد و شامل چندین آزمون های معتبر روانشناسی است.

نرم افزار جامع انتخاب رشته و شغل

 نرم افزار های انتخاب رشته و شغل ابزاری است که در ابتدا استعداد های فرد را مورد سنجش قرار می دهد و بر اساس نمره های کسب شده در استعداد های ۹ گانه رشته ها و مشاغلی را معرفی می نماید.

نرم افزار روانشناسی SCL-90

نرم افزار آزمون روانشناسی Scl-90 چک لیست نشانه های روانی   از اولین محصولات نگرش برتر که مورد استقبال .دانشجویان مشاوره و روانشناسی قرار گرفت.

نرم افزار جامع مشاور ازدواج

نرم افزار جامع مشاوره خانواده و ازدواج شامل آزمون های مورد نیاز از جمله mmpi, neo, cattel , millon میباشد که در این امر مورد استفاده متخصصین قرار می گیرد. 

 پکیج ابزار های حرفه ای انتخاب رشته دانشگاه

 این پکیج شامل تمام نرم افزار های مورد نیاز برای مشاوره تحصیلی شغلی و انتخاب رشته دانشگاه می باشد که از ابزار های اصلی مشاوران تحصیلی می باشد.

 نرم افزار سنجش استعداد تحصیلی – شغلی

نرم افزار های اسنجش استعدادتحصیلی-شغلی ابزاری است که در ابتدا استعداد های فرد را مورد سنجش قرار می دهد و در انتخاب رشته تحصیلی کاربرد دارد.

نرم افزار روانشناسی طرح واره درمانی

جدید ترین محصول نگرش برتر