هر کاری نیاز به ابزار دارد. اگر روان شناس و مشاور هستید ابزار های روان شناسی که همان تست ها هستند به شما کمک می کنند تا تشخیص دقیقتری از اختلالات،ویزگی های شخصیتی، هوش و رغبت های مراجعه کنندگان داشته باشید.

تست ها و آزمون های روان شناختی زیادی ساخته شده است اما عده ای از انها بسیار پرکاربرد هستند و در مراکز و دفاتر مشاوره بیشتر استفاده می شوند.

اگر شما روان شناس هستید و در حوزه درمان اختلالات روان شناختی فعال هستید و یا مشاوره خانواده و ازدواج می باشید و یا مشاور شغلی می باشید تست MMPI-2  یک ابزار اساسی در تشخیص برای شما می باشد.

اگر شما مشاور ازدواج و خانواده یا مشاور تحصیلی و شغلی می باشید، تست NEO که ۵ ویژگی بزرگ شخصیت را می سنجد برای شما می تواند بسیار راهگشا باشد.

اگر شما مشاور تحصیلی – شغلی و حتی خانواده هستید تست رغبت سنج استرانگ می تواند برای شما مفید باشد چرا که رغبت ها تاثیر تعیین کننده ای در انتخاب های اساس(رشته تحصیلی،شغل و همسر) دارند.

اگر شما با مراجعانی سروکار دارید که می خواهند شناخت بیشتری از خودشان داشته باشند و بعد از این شناخت انتخاب ها و تصمیم هایی بگیرند، تست مایرز بریگز فردی به شما کمک زیادی می کند.

مدرس دوره :

دکتر بهمن امینی متخصص مشاوره و مدیر موسسه نگرش برتر

چرا دکتر بهمن امینی برای این دوره آموزشی مناسب هستند؟

ایشان مدیر و طراح و سازنده نرم افزار های تست های روان شناسی هستند. موسسه نگرش برتر تنها تولید کننده این تست ها در اصفهان و یکی از برند های برتر کشور می باشند. ایشان با مطالعه منابع گوناگون و بهرمندی از نظرات اساتید دانشگاه های اصفهان و تهران این تست ها را تهیه نموده اند و تفسیر های ارائه شده در نرم افزار ها را با دقت خاصی از منابع مختلف گرد آوری نموده اند. پروفایل ها و نمودار ها کاملا با نمونه دستی همخوانی دارند.

ایشان دوره های زیادی در خصوص آموزش تست های روان شناسی در مراکز مختلف برگزار نموده اند از قبیل آموزش و پرورش مراکز مشاوره خصوصی و دولتی دانشگاه ها و…

شیوه آموزش

در این کارگاه آموزش به ۳ سبک ارائه می شود سبک دیداری،سبک شنیداری و سبک عمل کردنی. هر فردی یک سبک یاد گیری غالب دارد و با سبک های دیگر کمتر یاد می گیرد. علت نا رضایتی بعضی فراگیران هم این است که استاد فقط به یک شیوه آموزش می دهد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
0

Your Cart