نرم افزار آزمون روانشناسی میلون ۳

پرسشنامه چند محوری میلون یک پرسشنامه خود سنجی استاندارد شده است که دامنه گسترده ای از اطلاعات مربوط به شخصیت، سازگاری و نگرش مراجعان به آزمون را می‌سنجد. این پرسشنامه برای بزرگسالان ۱۸ سال و بالاتر که دست کم توانایی خواندن آنان تا سطح کلاس هشتم است طراحی گردیده است. این آزمون بر اختلال‌های شخصیت و نشانه‌هایی که اغلب با این اختلال‌ها همراه است، تاکید می‌کند. در آزمون میلون از نمره‌های برش نرخ پایه (BR) برای تأیید وجود یا عدم وجود یک ویژگی خاص استفاده می‌گردد. نمره (BR) هم مانند نمره T در واقع وسیله تبدیل یک نمره خام به یک نمره معنا دار برای تفسیر است.
در این آزمون نمره‌های (BR) 85 یا بالاتر به عنوان وجود قطعی ویژگی‌های یک اختلال تعیین می‌گردد. نمره‌های (BR) 75 یا بالاتر، دلالت بروجود ویژگی‌های یک اختلال را دارند. نمره‌های (BR) پایین تر از ۷۵ نشان می‌دهد که برخی از ویژگی‌ها وجو دارد نه همه‌ی آن‌ها. توصیه سازندگان این آزمون عدم استفاده از آن برای جمعیت‌های غیر بالینی است و نباید برای اشخاص سالم و یا دارای اختلال‌های خفیف استفاده گردد.
نمونه ای از نیمرخ تست میلون۳

ارسال پستی

درصورتی که میخواهید نرم افزار را به صورت نسخه فیزیکی(CD) در آدرس محل دریافت کنید. از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

دانلود و نصب فوری

در صورتی که هم اکنون به نرم افزار نیاز دارید میتوانید فایل آن را از طریق دکمه زیر دانلود کنید و پس از نصب آن هزینه را هنگام فعالسازی پرداخت نمایید.

فهرست
0

Your Cart