سنجش استعداد تحصیلی-شغلی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آشنایی با نرم افزار سنجش استعداد تحصیلی-شغلی

در انتخاب رشته تحصیلی و شغل عوامل متعددی نقش دارند.از مهمترین این عوامل استعداد می باشد. استعداد میزان امادگی برای یادگیری می باشد. برای سنجش استعداد تست های مختلفی ساخته شده است و روان شناسان روش های متعددی را برای سنجش استعداد معرفی نموده اند از جمله هوارد گاردنر. اما تست گاردنر در سنین بالاتر از جمله در دبیرستان و دانشگاه مناسب به نظر نمی رسد. چرا که توانایی های شناختی و ذهنی مناسب با رشته را  نمی سنجد.

جیمز برت در سال ۲۰۰۹ تست سنجش استعداد با ۹ خرده مقیاس طراحی نمودند که می تواند رشته و شغل مناسب افراد را مورد سنجش قرار دهد.

این تست به صورت نرم افزاری قابل اجرا می باشد یعنی فرم مداد کاغذی ندارد. دلیل آن این است که هر آزمون باید در بازه زمانی محدودی توسط مراجع جواب داده شود و با بقیه مقایسه شود. نرم افزار بطور دقیق زمان را می سنجد و پس از پایان وقت ازمون بسته شده و تست دیگری آغاز می شود. البته برای آشنایی مراجع با ننمونه سئوال ها، قبل از شروع تست یکی دو سوال برای آشنایی ارائه می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][vc_column_text]

نمونه ای از پروفایل نرم افزار تست سنجش استعداد

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][us_cta title=”ارسال پستی” title_size=”16″ title_tag=”h3″ controls=”bottom” btn_label=” خرید نرم افزار” btn_style=”3″ btn_icon=”fas|shipping-fast”]درصورتی که میخواهید نرم افزار را به صورت نسخه فیزیکی(CD) در آدرس محل دریافت کنید. از طریق دکمه زیر اقدام کنید.
[/us_cta][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_cta title=”دانلود و نصب فوری” title_size=”16″ title_tag=”h3″ controls=”bottom” btn_label=” دانلود نرم افزار” btn_style=”3″ btn_icon=”fas|download”]در صورتی که هم اکنون به نرم افزار نیاز دارید میتوانید فایل آن را از طریق دکمه زیر دانلود کنید و پس از نصب آن هزینه را هنگام فعالسازی پرداخت نمایید.
[/us_cta][/vc_column][/vc_row]