کمک به زوج ها برای درک بهتر و بیشتر از رفتارها و نگرش های همدیگر

زوج ها در ابتدای زندگی ممکن است از علل رفتار همسرشان درک صحیحی نداشته باشند. ممکن است رفتارهای طرف مقابل را ناشی از لجبازی و یا ناختگی بدانند. اما در بیشتر موارد این رفتار ها ناشی از ویزگی های شخصیتی می باشد.

اگر مردی درونگرا باشد و همسر او برونگرا، این زن و شوهر در ارتباطات با دیگران تفاوت های اساسی دارند. خانم بیشتر دوست دارد در جمع دوستان و آشنایان حضور داشته باشد و انرزی بگیرد اما همسر او گوشه ای خلوت را می پسندد و در این خلوت گزینی انرژی بیشتری می گیرد. حال تصور کنید خانم پیشنهاد مهمانی می دهد چون می خواهد انرژی بیشتری بگیرد. همسر او مخالفت می کند چون در مهمانی انرزی اش را از دست می دهد و خانم او این مخالفت را ناشی از لجبازی می داند.

تست شخصیتی مایرز بریگز این تفاوت ها را در ۴ بعد شخصیت شناسایی می کند. با شناسایی این ابعاد افراد درک بیشتری از رفتارها و نگرش های همسرشان پیدا می کنند. و با تفسیری که نرم افزار ارائه می دهد می توانند شیوه تعامل با یکدیگر را بپذیرند.

ارسال پستی

درصورتی که میخواهید نرم افزار را به صورت نسخه فیزیکی(CD) در آدرس محل دریافت کنید. از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

دانلود و نصب فوری

در صورتی که هم اکنون به نرم افزار نیاز دارید میتوانید فایل آن را از طریق دکمه زیر دانلود کنید و پس از نصب آن هزینه را هنگام فعالسازی پرداخت نمایید.

فهرست
0

Your Cart