نرم افزار آزمون روانشناسی کتل

۱۹۰,۰۰۰ تومان

120 در انبار

توضیحات کامل

اگر شما مشاور و یا روان شناسی هستید که تمایل دارید علاوه بر سنجش مشکلات بالینی، ویژگی های شخصیتی بهنجار مراجعین را هم بسنجید، ما تست 16 عاملی کتل را به شما پیشنهاد می کنیم.تست 16 عاملی کتل، برخلاف تست های میلون و MMPI  یک روش سنجش بدور از قضاوت یا تهدید است که ویژگی های با ثبات شخصیت را مورد سنجش قرار می دهد. تست 16 عاملی کتل برای مشاورانی که از رویکرد سیستمی در درمان استفاده می کنند بسیار عالی است چون بر روی صفات بهنجار شخصیت متمرکز بوده و از سرزنش کردن بدور است. درمانگران سیستمی به نقایص یا فضایل فردی اعضاء سیستم متمرکز نمی شوند بلکه به چگونگی رضایت مندی و کارکرد تعامل آنها توجه می کنند.تست 16 عاملی کتل برای مشاوره پیش از ازدواج کارایی فوق العاده ای دارد زیرا زوج هایی که در دوران آشنایی یا ابتدای ازدواج شیفته ویژگی های یکدیگرند، در آینده ممکن اسا نسبت به این ویژگی ها متنفر شوند. مشاور خانواده و ازدواج با استفاده از نمودار های تست کتل می تواند تشخیص دهد که زوج ها در آینده در کدام ویژگی ها از هم رنجش بیشتری پیدا می کنند.

عوامل 16 گانه تست کتل

                                                  

     

 

 

 

ویژگی کم نظیر تست 16 عاملی کتل

 

این تست می تواند تا حدی هوش را هم بسنجد البته تاثیر هوش در شخصیت با دیدن کلیپ زیر بیشتر آشنا شوید.

 

 

در صورتی که مایل هستید در تست 16 عاملی کتل تسلط یابید می توانید در کارگاه آموزشی این تست که در موسسه نگرش برتر برگزار می شود شرکت نمایید و یا همین الان فیلم آموزشی تسلط بر تست کتل را از همین سایت خریداری و استفاده نمایید.

 

می خواهم فیلم آموزشی تست کتل را تهیه نمایم

نرم افزار تست 16 عاملی کتل چه مزایایی دارد؟

  1. مراجع می تواند مستقیما سئوال ها را از روی سیستم کامپیوتر شما بخواند و جواب دهد. این کار باعث افزایش سرعت فرایند روان سنجی می شود و مشاور سریعتر به نتایج تست دسترسی پیدا می کند.
  2. جواب دهی از روی دفترچه و سپس ثبت نمودن پاسخ ها در فرم پاسخ نامه نرم افزار. این امکان برای مواقعی مناسب است که در مرکز سیستم نداشته باشید و یا تعداد مراجعان زیاد باشد.
  3. ارائه پروفایل شامل عوامل 16 گانه و عوامل اصلی تفسیر متنی نمرات کسب شده در هر عامل که تفسیر را برای شما راحت تر می کند و از مراجعه به کتاب های تفسیر تست بی نیاز می کند.
  4. ورودی نرم افزار با فرمت EXCEL  برای مواقعی که مراجعه کننده شما نمی تواند به صورت حضوری تست دهد.
  5. خروجی اطلاعات آزمون دهندگان بافرمت EXCEL جهت اطلاع از تعداد آنها و دسته بندی جهت گزارش برای ارسال به مدیران یا موسسات طرف قرار داد شما.
  6. امکان انجام پژوهش با توجه به ثبت نمرات و ویژگی های مراجعان که به صورت EXCEL از نرم افزار قابل استخراج است امکان تهیه فایل پشتیبان از مراجعانی که تست داده اند در مواقع تعویض ویندوز.
  7. ممکن است بعد از مدتی ویندوز شما نیاز به تعویض پیدا کند در این صورت با گرفتن پشتیبان از فایل دیتا بیس می توانید به اطلاعات مراجعان قبلی دسترسی داشته باشید.
  8. امکان تهیه پرینت پروفایل به صورت مستقیم و بدون نیاز به ذخیره در پوشه دیگر که موجب صرفه جویی در وقت شما می شود.
  9. محیط کاربری زیبا و جذاب که کار کردن طولانی مدت را برای شما لذت بخش تر می کند.
  10. فعال سازی آنلاین و سریع که شما را قادر می کند بلا فاصله پس از نصب نرم افزار را فعال نموده و روان سنجی را شروع نمایید.

 

نمونه ای از نمودار( پروفایل) تست 16 عاملی کتل

تفسیر متنی پروفایل بالا

 

در این ویدئو  می توانید با محیط نرم افزار و امکانات آن بیشتر آشنا شوید

 

نرم افزار تست کتل را به دو صورت می توانید تهیه نمایید: 1- خرید نرم افزار که قابلیت نصب بر روی دو سیستم را دارد و به صورت CD  برای شما ارسال می شود. برای این کار به بالای صفحه مراجعه نمایید و سفارش دهید. 2- خرید نرم افزار به صورت سریع و فوری که قابلیت نصب روی یک سیستم را دارد و هزینه آن نصف مبلغ  نرم افزار می باشد که پس از سفارش و خرید می توانید فایل نصب را دریافت و بعد از فعال سازی آنلاین می توانید شروع به گرفتن تست نمایید. در این صورت دکمه زیر را کلیک نمایید.

 

 

می خواهم نرم افزار کتل را همین الان خرید کنم و از آن استفاده نمایم

مجوز نرم افزار 16 عاملی کتل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

برای مطلع شدن از آخرین تخفیفات ثبت‌نام کنید

0 نقد و بررسی

نقد و بررسی ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نرم افزار آزمون روانشناسی کتل”