نرم افزار آزمون روانشناسی مایرز بریگز

این تست مناسب خود شناسی ، مشاوره ازدواج و گزینش کارکنان می باشد

این نرم افزار تیپ شخصیتی آزمودنی را به طور کامل تفسیر می نماید.

۱۵۰,۰۰۰ تومان

999 در انبار

توضیحات کامل

اگر تا بحال از خودتان پرسیده باشید که چرا انسانها در شرایط یکسان زندگی شغلی و اجتماعی خودش، عکس العمل و نتایج یکسانی را نشان نمی دهند این تست برایتان راهگشاست.

آیا تا به حال به این سئوال فکر کرده اید که چه ارتباطی بین شخصیت درونی انسانها  و موفقیت یا عدم موفقیت شغلی آنها و جود دارد؟ چرا بعضی آدم ها بعضی از کارها را راحت تر و بهتر انجام می دهند و بعضی دیگر انجام همان کار برایشان خیلی سخت است.

  • انسان موجودی بسیار پیچیده است و پیش بینی رفتار او با دقت 100 درصد محال است.
  • رفتار انسان تحت تاثیر عوامل متعددی است از جمله وراثت، تربیت، استعداد و موقعیت های ویژه

 

به چهار سناریوی زیر توجه کنید. ببینید شما بیشتر شبیه کدام حالت هر سناریو می باشید
ممکن است برای خرید به یک سوپر مارکت مراجعه کنید و کارگر یا صاحب آن فروشگاه به گرمی از شما استقبال کند وحتی در خرید هم به شما مشاوره دهد. ولی ممکن است فروشنده دیگری خیلی سرد برخورد کند و شما را تحویل نگیرد. درآینده برای خرید به کدام فروشگاه مراجعه می کنید؟
شما ممکن است در تصمیم گیری برای یک موضوع خاص فقط به جنبه های عقلانی و منطقی آن توجه کنید اما همسرتان احتمال دارد به جنبه های احساسی آن توجه کند.
آدم ها برای تصمیم گیری در مورد یک موضوع خاص نیازمند به اطلاعات هستند بعضی از آنها به اطلاعات عینی که از طریق حواس پنجگانه دریافت شده توجه دارند و بعضی دیگر به اطلاعات کلی که احتمالا از الهام وشهود هم گرفته شده توجه دارند.
در مورد انجام یک پروژه شما ممکن است بخواهید قبل از شروع کار مراحل انجام کار را گام به گام بدانید و مطابق با نقشه راه پیش بروید. اما همکار شما دوست دارد آزادی عمل بیشتری داشته باشد و مطابق با پیشرفت کار برنامه ریزی کند

هر کدام از سناریو های بالا یک بعد از شخصیت انسانها را منعکس می کند با شناخت ابعاد چهار گانه شخصیت می توانیم علت تفاوت رفتار انسانها در شرایط یکسان را بهتر درک کنیم.

 تست مایرز بریگز چه چیزهایی را می سنجد؟

این تست به چهار بعد شخصیت انسان می پردازد و برای سنجش این ابعاد از شیوه دو قطبی استفاده می کند. در هر بعد دو قطب وجود دارد که هر کدام از این قطب ها ویژگی های شخصیتی متضادی را منعکس می کنند.

 

یقینا دانستن هر کدام از این ابعاد شخصیت در هر انسان به ما کمک می کند درک بهتری از نگرش ها و رفتار هایش داشته باشیم. همچنین با این اطلاعات بهتر می توانیم رفتار او را در آینده پیش بینی کنیم.

آیا کسی که برونگراست نمی تواند درونگرا باشد و یا بالعکس؟

این ابعاد ترجیح های ما هستند یعنی بیشتر مواقع چگونه عمل می کنیم. مانند نوشتن با خودکار با دست غالب. بیشتر ما راست دست هستیم البته چپ دست ها هم کم نیستند. این بدین معنی نیست که فرد چپ دست نمی تواند با دست راست بنویسد، البته که می تواند اما به زیبایی دست چپ اش نمی تواند و باید انرژی بیشتری صرف کند. در مورد تیپ های شخصیتی هم داستان به همین شکل است.

این تست چه کاربرد هایی دارد؟

  • در انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاهی
  • انتخاب شغل متناسب با شخصیت
  • مشاوره پیش از ازدواج جهت سنجش تناسب تیپ های شخصیتی
  • مدیریت منابع انسانی

 

ویژگی های نرم افزار مایرز بریگز موسسه نگرش برتر

  • استفاده از فرم 92 سئوالی)G)
  • ارائه نمودار از 4 بعد شخصیت
  • تفسیر کامل تیپ های شخصیتی 16 گانه شامل ویژگی های شخصیتی، شغل مناسب تیپ، نقاط قوت، نقاط ضعف و پیشنهاد جهت رشد
  • امکان انتقال اطلاعات آزمودنی ها به exel

برای مطلع شدن از آخرین تخفیفات ثبت‌نام کنید

0 نقد و بررسی

نقد و بررسی ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نرم افزار آزمون روانشناسی مایرز بریگز”