نرم افزار بازی های افزایش توجه و دقت

۳۰,۰۰۰ تومان

توضیحات کامل

نرم افزار افزایش مهارت های مورد نیاز یادگیری کودکان

کودکان برای یادگیری موثر وبهتر به مهارت های زیر نیازمندند:

1- توازن:توانایی فرد در حفظ وبازیابی حالت یا وضع بدن  توازن است. توازن عنصر تمامی مهارتهای حرکتی است .
2- تن آگاهی یا تصور بدنی :ادراک پیچیدهای است که باعث می شود  فرد درتشخیص قسمتهای مختلف بدن نسبت به نقش اندامها وچگونگی کابرد آنها آگاه شود.یادگیری قسمنهای مختلف بدن وچگونگی به کارگیری موثر هر یک در ارتباط با محیط در رشد خودپنداره شخص وافزایش مفاهیم مربوط به جهت یابی نقش بسیار مهمی دارد.
3- آگاهی فضایی :اصطلاح جامعی است که بر توانایی یادگیری مفاهیم وضعیت جانبی ، جهت یابی ، وضعیت در فضا ،  وروابط فضایی اطلاق می شود.
4- ادراک شکل :عبارت است از توانایی بازشناسی وبازسازی اشکال هندسی با توجه به پیچیدگیهای بافت وترکیب متنوع آنها .
5- ادراک بینایی: یکی از مراحل دریافتی رشد وتکامل زبان است . ادراک بینایی یعنی تفسیر وفهم ومعنی بخشیدن به اطلاعاتی که از طریق چشمها دریافت می شود
6- ادراک شنیداری :یکی از مراحل رشد زبان است .ادراک شنیداری نه تنها موجب شنیدن ، بلکه موجب تفسیر وفهم پیام نیز می شود .
7-ادراک جنبشی – لمسی:به دریافت محرکهای ورودی مربوط می شود که مستقیم بر تن و بر آگاهی وضع بدن در فضا اثر می گذارد.(تقویت حس لامسه و آگاهی نسبت به وضعیت بدن خود).
8- حافظه:توانایی یادگیری تا حد زیادی به حافظه وابسته است .یک تجربه یادگیری می بایست حفظ ونگهداری شود تا پس از متراکم شدن این تجربیات ، یادگیری رخ دهد.تقویت حافظه شامل :
9- توجه : تحقیق بر روی توجه و ناتوانی های یادگیری بطور قوی نشان داد ه است ناتوانی یادگیری – یک تاخیر تحولی در توانایی حفظ وتداوم توجه است .
10- شناخت وفراشناخت :کودکان ناتوان در یادگیری اغلب تفکر سازمان نایافته ای دارند که به مشکلاتی در زمینه طرح ریزی وسازمان دهی در کارکردهای روزمره منجر می شود.

این نرم افزار به کودکان کمک می کند که مهارت های موردنیاز یادگیری را بهتر فرا گیرند.در این نرم افزار مجموعه بازی هایی وجود دارد که در صورت استفاده منظم با سایر روش های یادگیری موجب ارتقا این مهارت ها می شود.

 

برای مطلع شدن از آخرین تخفیفات ثبت‌نام کنید

0 نقد و بررسی

نقد و بررسی ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نرم افزار بازی های افزایش توجه و دقت”