نرم افزار آزمون روانشناسی MMPI-2

150,000 تومان

9995 در انبار

توضیحات کامل

دقت و سرعت با هم در نرم افزار MMPI-2

اگر شما متخصص بالینی یا سلامت روان هستید  تشخیص دقیق برای شما فوق العاده اهمیت دارد. البته  حتما با مصاحبه بالینی به تشخیص هایی رسیده اید. تست MMPI-2  به شما کمک می کند تا تشخیص شما دقیقتر شود و مداخلات درمانی را با اطمینان بیشتری انجام دهید. ابزار دقیق و مطمئن باعث سرعت و دقت در کار می شود. شما با این نرم افزار  و نتایج مصاحبه بالینی با اطمینان خاطر می توانید تشخیص دقیقی بر روی اختلالات شخصیتی و روان شناختی بگذارید.

مقاله علمی از دکتر پاشا شریفی درمورد همخوانی نتایج مصاحبه بالینی و نتایج تست ها

 

تست MMPI-2 از پر کاربردترین تست های روانشناسی می باشد. این تست در حوزه های مختلفی نظیر سنجش آسیب های روان شناختی و اختلالات شخصیت کارایی بسیار خوبی دارد. به دلیل داشتن دروغ سنج (مقیاس های روایی) از محبوبیت بیشتری برخوردار است. این تست دارای ۳ مقیاس روایی جهت تشخیص میزان صداقت آزمودنی و ۱۰ مقیاس بالینی جهت ارزیابی وضعیت سلامت روان و اختلالات شخصیت می باشد.

 

تست MMPI-2 دارای دو دسته مقیاس است:مقیاس های روایی و مقیاس های بالینی. با مقیاس های روایی می توانیم به اعتبار تست پی ببریم.آیا ازمودنی با صداقت کافی به تست پاسخ داده است. آیا در مقابل سوال ها موضع دفاعی گرفته است. و آیا پاسخ های غیر معمول به پرسش ها داده است. متخصص روان درمانی با مشاهده قسمت روایی نمودار، به میزان اعتبار و قابل تفسیر بودن تست پی می برد.  تحقیقات فراوانی در حوزه سلامت روان،اختلالات روان شناختی،استخدام و… با استفاده از تست MMPI-2  صورت گرفته و می گیرد. در پوشه زیپ شده زیر که قابل دانلود می باشد، می توانید با بخشی از این مقاله ها و تحقیقات آشنا شوید.

دریافت مقاله ها

 

اگر مشاور یا روان شناس خانواده هستید،این تست به شما کمک می کند تا ارزیابی دقیق تری از زوج داشته باشید. در مشاوره های پیش از ازدواج به شما کمک می کند تا آسیب های دوطرف را بسنجید و سرنخ هایی از مشکلات طرفین بدست آورید.

 

اگر مسئول گزینش یا ارتقاء پرسنل سازمان یا اداره ای هستید، این تست به شما کمک می کند تا از سلامت روان پرسنل ارزیابی دقیقتری داشته باشید. همجنین در معاینات ادواری که انجام می دهید، متوجه می شوید که کدام یک از پرسنل تحت تاثیر استرس ها قرار گرفته اند. بعد از آن می توانید مداخلات درمانی برای انها تدارک ببینید.

 

همیشه این سوال برای متخصصان پیش می آید که آیا نتایج نرم افزار با نتایج نمره گذاری دستی مطابقت دارد؟  نمره گذاری و نمودار این نرم افزار با فرم های دستی هیچ تفاوتی نمی کند همانطوریکه در نمودار پایین می بینید شکل آن مانند نمودارهای فرم های دستی است.

ویژگی های نرم افزار MMPI-2  موسسه نگرش برتر
  • فرم ۳۷۰ سوالی و ۷۱ سوالی بر روی یک نرم افزار
  • تفسیر به صورت پروفایل با تصحیح k
  • قابل نصب بر روی دو کامپیوتر مجزا
  • امکان پاسخگویی سوالات تست توسط مراجع با کامپیوتر
  • امکان پاسخگویی به سوالات توسط مراجع از روی دفترچه کاغذی و سپس ورود آن به نرم افزار

 

                         نمونه ای از پروفایل خروجی نرم افزار

قیمت نرم افزار با توجه به امکانات و سایر شرکت ها مناسب تر و به صرفه تر است. وقتی روی یک سیستم نصب شد می توانید بی نهایت تست بگیرید. بعضی نرم افزار های موجود وقتی که ۵۰ تست گرفته شود نیاز به شارژ پولی بالایی دارند.این تست در مراکز مشاوره بین ۵۰ تا ۷۰ هزار تومان از مراجع گرفته می شود یعنی با اولین پولی که از مراجع می گیرید پولی که بابت نرم افزار پرداخت نموده اید باز می گردد. می توانید با مدیران سلامت بهداشت یا منابع انسانی شرکت ها و سازمان ها وارد مذاکره شوید و از پرسنل آنها تست های گروهی بگیرید.

در صورتی که ویندوز شما عوض شود امکان فعال سازی مجدد  بدون هزینه برای شما وجود خواهد داشت.

 

این نرم افزار با همکاری جناب آقای دکتر حمید نصیری، روان شناس بالینی و مدرس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تهیه گردیده و مورد تایید ایشان می باشد. اساتید دانشگاه ها علاوه بر اینکه خودشان استفاده می کنند، به دانشجویان هم توصیه می نمایند. اکثریت مراکز مشاوره خصوصی و دولتی استان اصفهان نیز به خاطر دقت پروفایل از این نرم افزار استفاده می کنند.

برای مطلع شدن از آخرین تخفیفات ثبت‌نام کنید

0 نقد و بررسی

نقد و بررسی ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نرم افزار آزمون روانشناسی MMPI-2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *