با آزمون های آنلاین نگرش برتر خودتان را بهتر و بیشتر بشناسید

تست های روانشناسی، چه کمکی به ما می کند؟

هنگامی که ما دچار یک عارضه ی جسمانی می شویم، ممکن است با مراجعه به پزشک،انجام دادن چکاپ کامل برای ما تجویز شود؛ چرا که گاهی لازم است برای پیدا کردن منشاء بیماری و آنچه در درون بدن ما رخ داده است، از این نوع آزمایش استفاده شود.

در درمان و کشف اختلالات روانی و هم چنین کشف تواناییها،استعدادها،نقاط قوت و ضعف،رغبت ها و هر آنچه که در ذهن و روان ما می گذرد، تست های روانشناسی همانند یک چکاب کامل عمل می کند و از آنچه که برای شما آشکار نیست،آگاهتان می کند.

 بعضی از مردم بر این باور هستند که تست های روانشناسی تنها یک راه منبع درآمد است!  اما این یک باور نادرست است که می تواند بخاطر یک تجربه ی ناخوشایند در ذهن شما شکل گرفته باشد.اگر در انتخاب روانشناس یا مشاور، با آگاهی و شناخت عمل کنید قطعا در صورت نیاز و با توجه به تشخیص درمانگر، تست روانشناسی مناسبی به شما معرفی خواهد شد.

لازم به ذکر است انجام دادن آزمون های آنلاین روانشناسی نیز همانند مراجعه به پزشک یا درمانگر نیاز به تحقیق و آگاهی دارد، چرا که انجام دادن هر آزمون در هر سایتی نمی تواند معتبر باشد.

آزمون های آنلاین روانشناسی نگرش برتر ، با بهترین و مجرب ترین اساتید طراحی شده است و دقیق ترین آزمون ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. ما در ادامه به معرفی هر یک از تست های روانشناسی خواهیم پرداخت.

 

هنگام انجام آزمون های روانشناسی، چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

  1. زمانی را برای انجام دادن تست ها انتخاب کنید که خسته و یا خواب آلود نباشید.
  2. بهتر است مکانی را برای انجام دادن تست انتخاب کنید که تنها باشید و محیط اطراف شما آرام باشد.
  3. اصل صداقت را رعایت کنید.
  4. هنگام انجام دادن تست از کسی کمک نگیرید.
  5. اولین پاسخی که به ذهنتان می رسد را علامت بزنید.

آزمون های بالینی که تفسیر آنها بعد از 24 ساعت به شما یا درمانگرتان ارائه می شود

تست شخصیت چند وجهی MMPI-2

150 هزار تومان

 این تست شامل 370 سئوال می باشد که با پاسخ های بلی و خیر جواب داده می شود. سوال ها بیشتر در مورد افکار، احساسات و رفتارهای شما می باشد.

تست 5 عاملی Neo

150 هزار تومان

با انجام این تست از 5 عاملی اصلی شخصیت خودتان شناخت بیشتری پیدا می کنید و از توانمندی ها و ترجیح های خودتان آگاه می شوید.

تست چند محوری میلون3

120 هزار تومان

 باپاسخ دادن به این پرسشنامه استاندارد شده، دامنه ی گسترده ای از اطلاعات مربوط به شخصیت، سازگاری هیجانی و نگرش نسبت به آزمون را می سنجید.

تست شخصیت 16 عاملی کتل

150 هزار تومان

 این تست شامل 187سئوال می باشد که با پاسخ های 3 گزینه ای جواب داده می شود. سوال ها بیشتر در مورد افکار، احساسات و رفتارهای شما می باشد.

 

آزمون های خود شناسی، رغبت و استعداد با نتیجه و تفسیر فوری


تیپ نمای شخصیت مایرز-بریگز

خود شناسی واقعی به ما کمک می کند انتخاب های بهتری داشته باشیم و علت رفتار خودمان و دیگران را بهتر درک کنیم


پرسش نامه رضایت زناشویی

کیفیت رابطه زناشویی میان زوجین نقش مهمی در رضایت از زندگی آن ها دارد با انجام این تست میزان رضایت خود از زندگی زناشوییتان مشخص کنید.


رغبت سنج هالند

اگر در انتخاب رشته یا شغل مورد علاقه خودتان شک دارید این تست می تواند به شما کمک کند تا انتخاب دقیق تری داشته باشید.


اشتغال به سبک پورتفولیو

اگر دوست دارید به جای یک شغل سبدی از مشاغل داشته باشید، شما شاغل پورتفولیوی هستید. برای اینکه بدانید چقدر این شیوه اشتغال مناسب شماست این تست را پاسخ دهید.


استعداد یابی گاردنر

هر نوجوانی دوست دارد بداند استعداد واقعی اش چیست و در چه فعالیت هایی می تواند عالی عمل کند.این تست برای همین کار است.


نگرش و رفتار پولی
50000تومان

نگرش ها و رفتار های ما در مورد پول تاثیر مهمی در وضعیت مالی ما دارد. با انجام این تست نگرش ها و رفتار های مخرب و سازنده خودتان را بشناسید.


چشم انداز زمان

برای موفقیت های چشمگیر در آینده باید چشم انداز مناسبی داشته باشید. با انجام این تست متوجه خواهید شد که بیشتر فعالیت های شما مربوط به کدام زمان است.


نیازهای اساسی انسانها

همه انسانها نیاز های اساسی و مشترکی دارند. برای بعضی ها نیازهایی مهمتر و دارای اهمیت بیشتری است. با انجام این تست نیاز های اساسی خودتان را بشناسید.

چک لیست مشکلات روانشناختی

شناسایی مشکلات روان شناسی و اقدام به موقع در درمان آنها نقش مهمی در حفظ  و ارتقاء سلامت روان دارد.با انجام این تست سرنخ ها را می یابید.


پرسش نامه چرخ زندگی

زندگی متعادل از ابعاد گوناگونی تشکیل شده است .توجه افراطی به یک بعد می تواند شما را از ابعاد دیگر غافل کند برای سنجش تعادل این چرخ تست را بزنید


پرسش نامه سرمایه روانشناختی

هرانسانی برای رشد و پیشرفت نیاز به سرمایه دارد. این سرمایه علاوه بر مادی از نوع روانشناختی هم هست.در این تست با سرمایه های خودتان آشنا می شوید


رغبت سنج استرانگ 290 سئوالی
100000

رغبت ها از مهمترین عوامل موثر در انتخاب رشته هستند .با سنجش رغبت های شش گانه خودتان اگاهانه تر انتخاب رشته کنید.این آزمون حدود 40 زمان می برد

پرسشنامه سنجش خستگی

احساس خستگی باعث کاهش عملکرد ما در زمینه تحصیلی و شغلی می گردد. برای سنجش میزان خستگی خودتان اعم از ذهنی یا جسمی پرسشنامه زیر را پاسخ دهید

سنجش فرسودگی سغلی

آیا احساس می کنید کار کردن برای شما جان کندن است و یا احساس می کنید فسیل شده اید و یا اینکه در هنگام کار تمرکز ندارید؟ این تست به شما کمک می کند خودتان را ارزیابی کنبد.

سنجش هوش هیجانی

چقدر می توانید احساسات خودتان را کنترل کنید و احساسات دیگران را تحمل نمایید. توانایی تحمل استرس شما چقدر است؟ ارتباطات میان فردی شما در چه وضعیتی است؟

آزمون های تحصیلی و مدرسه


راهبرد های انگیزه و یادگیری

برای پیشرفت تحصیلی دو عامل اصلی وجود دارد: انگیزه داشتن و راهبرد داشتن. برای اینکه بتوانید مشکل خودتان را ارزیابی کنید این تست را بزنید.


پرسش اهمال کاری تحصیلی

اهمال کاری دشمن شماره یک دانش آموزان است. دانش اموزان اهمال کار در پایان سال یا ترم تحصیلی با کوهی از تکالیف انجام نشده و دروس آماده نشده روبرو هستند.


چک لیست مشکلات رفتاری کودکان

این چک لیست به شما کمک می کند تا حدی مشکلات رفتاری فرزندان خودتا را تشخیص دهید و برای اقدامات بعدی به مشاو یا روانشناسی مراجعه نمایید.


انطباق پذیر مسیر شغلی

برای موفقیت در مشاغل آینده باید انطباق پذیر باشیم. یعنی بتوانیم نگرش ها، صلاحیت ها و مهارت های خودمان را متناسب باشرایط بروز کنیم